Зворотній зв'язок

Задайте свої питання по телефону:


+380 99 795 55 73

+380 73 402 62 02
Мій MazeЛаб


Запам'ятати мене

+380 99 795 55 73

+380 73 402 62 02

ЛАБораторії

картинка

Картинка...

SmartЛаб

SmartЛаб - це цікаві розвиваючі та творчі заняття для дошкільнят, програма з підготовки до школи "Кроки до школи" та логоритміка.

картинка

ВмійкоЛаб

Запрошуємо дітей віком від 5 років на щотижневі творчі заняття, заняття з малювання, різноманітні майстер класи та мистецькі курси.

картинка

Картинка...Картинка...Картинка...Картинка...Картинка...Картинка...

ІгроЛаб

В MazeЛаб у ранковий час ваша дитина може провести кілька годин у чудовій атмосфері ігор та розваг чи за розповіддю про цікавинки у колі своїх ровесників. І нехай час промайне швидко, але ж недарма - адже малюк матиме змогу удосконалити найпростіші навички спілкування, дізнатися про щось нове, а головне - провести час весело, розумно і цікаво

картинка

Картинка...

Мовний простір

Світ нестримно рухається вперед, і сьогодні важко вже навіть уявити, що принаймні один дорослий у сім'ї чи наші діти не знатимуть бодай однієї іноземної мови. А може на часі завдання удосконалити і рідну мову?
MazeЛаб пропонує у різноманітний спосіб удосконалити володіння українською та англійською мовами незалежно від віку.

картинка

Картинка...

Студії

Приходьте грати в математичні ігри, дізнавайтеся про логіко-математичні конструкції та спробуйте себе в ролі фотографа!

картинка

Картинка...

ЕкспертЛаб

Ви школяр і відстали від шкільної програми? Є потреба підтягти знання з окремих предметів, як-от з математики, української чи англійської мов? Є необхідність перевірити фонематичний слух дитини? Скористайтеся послугами MazeЛаб і ми підберемо для вас індивідуальних репетиторів та експертів.

картинка

Вільний простір

У нашому вільному просторі все для позитивних емоцій: настільні ігри, пазли, цікаві книги на полицях, запашний чай та WiFi!

картинка

Картинка...

Окрема поличка

MazeЛаб пропонує окремі короткострокові події та програми за виявленим інтересом, як-от, тренінги особистого розвитку для підлітків та молоді, лекції з культури, живопису, історії, серії психологічних лекцій з виховання дітей, творчі інсценізовані заходи для дітей різного віку, веселі вікенди.