Як обрати репетитора з англійської мови?

Репетитор англійської мови

Добре знати англійську мову – це вже не перевага, а необхідність в сучасних реаліях. Чим раніше ваша дитина опанує англійську, тим ширшими стануть її перспективи у житті. Адже більшість педагогів сходяться в думці, що у дитячому віці зануритися в англомовне середовище в рази легше.

Ваша дитина може займатися в групі або індивідуально з вчителем. Якщо ви все таки зупинилися на останньому форматі заняття, MazeЛаб пропонує вам кілька порад, які варто врахувати під час вибору репетитора з англійської мови.

  1. Запитайте у вчителів, які вас зацікавили, про їхній досвід та кваліфікацію. Ще краще поспілкуватися з тими, хто вже займався з цими педагогами.
  2. Визначте де ви бажаєте, щоб ваша дитина займалася. Деякі вчителі приходять на заняття з англійської до вас додому, а дехто проводить заняття в себе вдома, у школі чи офісі.
  3. Запитайте, в якому форматі будуть проходити заняття (заняття за шкільною програмою й підручником чи за іншим посібником).
  4. Уточніть вартість та час оплати послуг репетитора.
  5. Визначте скільки триватиме заняття (хтось пропонує 1 годину, а інші академічну годину – 45 хвилин).

Де можна знайти репетитора?

  • У наші часи віртуальної реальності та роботів на кшталт славнозвісної робота Софії і досі ефективним залишається метод «сарафанного радіо». Поцікавтеся у знайомих та батьків однокласників вашої дитини з ким і де вони займаються англійською.
  • Досить часто можна знайти в тому ж Фейсбуці тематичні спільноти міст чи окремих районів міста, де користувачі часто звертаються за порадою. Опублікуйте пост в подібній групі з проханням порадити хорошого фахівця.
  • Сьогодні існують сайти, на яких спеціалісти розміщують інформацію, які саме послуги вони надають, де знаходяться і яка їх вартість (buki.com.ua, repetitor.com.ua). Ті, хто звертається до цих спеціалістів, зазвичай пишуть свої відгуки та виставляють оцінки, на основі яких можна зробити висновок як знайти хорошого репетитора у вашому районі.

Окрім того, в MazeЛаб ви також маєте змогу займатися англійською не лише в групі, а й індивідуально.