Як готуватися до ЗНО з англійської мови?

Курси англійської мови для підлітків

Вивчення англійської мови для підлітків важливе для їхнього ж майбутнього, однак, на жаль, вивчення цієї іноземної мови, розглядається як насправді щось важливе зазвичай напередодні випускних іспитів. Саме тому перша і головна порада – вивчайте англійську систематично не лише перед контрольними чи іспитами.

Перегляньте актуальну програму ЗНО з англійської мови на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Там подано інформацію, що має знати випускник, який бажає скласти на «відмінно» тест з англійської мови.

Сам тест складається з завдань кількох типів: тести на розуміння прочитаного, тести для перевірки знання граматики та тести для перевірки словникового запасу, а також розгорнута відповідь (написання твору на задану тему).

На що звернути увагу під час підготовки?

Самі завдання тестів минулих років дають змогу зрозуміти, що у підготовці важливий комплексний підхід:

  • повторіть та постійно закріплюйте на практиці граматику;
  • тренуйтеся писати твори;
  • більше читайте та перекладайте англомовні тексти;

Найдоступніший із варіантів самостійної підготовки – це онлайн: тематичні канали на YouTube, онлайн-курси на Prometheus та інших подібних сайтах.

Не бажаєте самостійно готуватися до ЗНО з англійської або вам важлива присутність профі, котрий на відміну від монітору ПК дасть вам зворотній зв’язок? Сьогодні існують тематичні курси англійської мови для підлітків для підготовки в групах та індивідуально. В MazeЛаб ви також можете вивчати академічну англійську або записатися на індивідуальні заняття з викладачем.

Нагадаємо, що зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови відбудеться 28 травня 2019 року, а результати будуть відомі до 20 червня 2019 року.

Якщо ви шукаєте гуртки для підлітків (Київ, вул. Львівська, 17), зверніть увагу на інші студії та заняття, що проводяться в MazeЛаб:

  • Художня студія;
  • Заняття з акторської майстерності;
  • Шаховий клуб;
  • Вмійколаб – клуб виготовлення поробок;
  • Курс академічного малювання;