Зворотній зв'язок

Задайте свої питання по телефону:


+380 99 795 55 73

+380 73 402 62 02
Мій MazeЛаб


Запам'ятати мене

+380 99 795 55 73

+380 73 402 62 02

ШАХОВИЙ КЛУБ

Запрошуємо дітей від 5-ти років навчитися грі в шахи!

Шахи – дуже складна гра, яка вимагає від гравця ретельного прорахунку своїх ходів і ходів суперника, вона розвиває логічне мислення, інтуїцію і розкриває інтелектуальний потенціал дитини. Більшість основних навичок закладається в дитині змалку, а шахи чудово допомагають розвивати логічне мислення, допитливість, пам’ять і увагу, вчать дітей самостійно вирішувати складні завдання. Окрім того, гра в шахи – це справжня жива гра і особисте спілкування, а не занурення у віртуальний світ смартфонів та планшетів.

Наші заняття проходять цікаво і корисно, а діти не помічають як пролітає час. Залежно від віку та рівня дітей заняття тривають близько 1 години і проходять двічі на тиждень у групах до 12 осіб під керівництвом досвідченого тренера. Ми надаємо можливість відвідувати і індивідуальні заняття. За бажанням організовуємо  участь дітей у турнірах і змаганнях, виконання спортивних норм і розрядів.

Захоплюючі і розвиваючі заняття з опанування гри у шахів проходять в приємній дружній атмосфері. Заняття для молодших дітей  – це гра з рішенням не складних і цікавих для дітей задач, які сприяють засвоєнню програми навчання за методикою, що закладає базові навички майбутнього спортсмена, а також прищеплює любов до гри в шахи.

Заняття з дітьми старшого віку проходять в іншій формі, з чітким дотриманням програми кожного заняття, що розвиває в дітях відповідальність, інтелектуальні здібності, логіку, мислення і концентрацію уваги;  завдяки чому діти починають більш усвідомлено сприймати інформацію та краще вчитися.

 

Шукайте найсвіжіші фотозвіти на нашій сторінці у Facebook https://www.facebook.com/mazelab.com.ua/

MazeЛаб
MazeЛаб