Зворотній зв'язок

Задайте свої питання по телефону:


+380 99 795 55 73

+380 73 402 62 02
Мій MazeЛаб


Запам'ятати мене

+380 99 795 55 73

+380 73 402 62 02

СТУДІЇ

Наразі Ви знаходитеся в пошуках заняття для своєї дитини або ж для себе, але не дуже впевнені, що саме цікавить Вас зараз? А якщо спробувати відвідати студії MazeЛаб та згодом знайти якраз те, що до вподоби? Запрошуємо дітей та підлітків пограти в математичні ігри, дізнатися про логіко-математичні конструкції, побути актором, спробувати себе в ролі фотографа, навчитися грі в шахи та дізнатися, що таке гроші! А дорослі можуть спробувати себе у ролі актора!

Ми допоможемо Вашим дітям із самого малку відчинити двері у фінансовий світ, стати фінансово грамотними. Одним з найрезультативніших способів для дітей опанувати фінанси є ігри, метою яких є навчання базової фінансової грамотності. У ході практичних занять діти вчаться зосереджуватися, логічно мислити, у них формуються знання про певні грошові явища,  поняття, процеси та механізми. Вони набувають навичок, як з розумом та відповідальністю правильно та грамотно поводитися з грошима.

На  наших студіях у Ваших дітей також буде шанс познайомитися з історією математики та динамічною геометрією, які, як і більшість навчальних дисциплін, спрямовані на формування системного логічного мислення. Під час проведення занять у дітей формуються такі якості, як цікавість, допитливість, розумова активність, вони вчаться логічно обґрунтовувати свої думки, адже саме слово «математика» походить з грецької мови, де означає «любов до пізнання».

Якщо ж Ви або Ваші діти захочуть спробувати себе у ролі акторів, у пригоді стануть акторські студії для дітей та дорослих. У процесі занять ви засвоїте основи ораторської майстерності, отримаєте теоретичні та практичні знання з акторських умінь, пластики, навчитеся правильно і красиво говорити, опануєте прекрасну дикцію, оволодієте вправністю публічної роботи. Участь у студії акторської майстерності позитивно вплине на формування виразного мовлення, розширення словникового запасу. Відвідувачі занять отримають свободу спілкування, віру в себе, а також гарних друзів.

Поринути у світ краси допоможуть заняття з фотографії, у процесі яких під керівництвом наших фахівців діти будуть навчатися говорити  й чути мову образів, передавати через знімки свої почуття, настрої, думки, мрії та емоції; вивчати закони сприйняття та композиції; зможуть виробити власний стиль і відшліфувати свої уміння та майстерність.

А ще Ваші діти матимете можливість навчитися грати в одну з найцікавіших інтелектуальних настільних ігор, яка розвиває творчу особистість, – шахи. Ця гра, яку не випадково ще називають «королівською», має стародавнє походження: вона була відома ще  в 3-му—4-му тисячоліттях до н. е. Для дітей шахи мають виховне значення: у першу чергу, вони розвивають логіку, пам’ять, увагу, учать самостійно приймати рішення, долати перешкоди, розвивають творче мислення. Недаремно учені дуже часто використовують шахи як модель для наукових розробок у психології та педагогіці, а також для створення штучного інтелекту.

Чекаємо на Вас!

MazeЛаб