Зворотній зв'язок

Задайте свої питання по телефону:


+380 99 795 55 73

+380 73 402 62 02
Мій MazeЛаб


Запам'ятати мене

+380 99 795 55 73

+380 73 402 62 02

СТУДІЇ

Наразі Ви знаходитеся в пошуках заняття для своєї дитини або ж для себе, але не дуже впевнені, що саме цікавить Вас зараз? А якщо спробувати відвідати студії MazeЛаб та згодом знайти якраз те, що до вподоби? Запрошуємо дітей та підлітків  відкрити в собі акторські здібності та навчитися грі в шахи! Дорослі можуть приєднатися до своїх дітей-підлітків та також стати акторами – принаймні, на час занять!

На заняттях з акторської майстерності діти та дорослі засвоюють основи ораторської майстерності, отримають теоретичні та практичні знання з акторських умінь, пластики, навчаться правильно і красиво говорити, опанують прекрасну дикцію, оволодіють вправністю публічної роботи. Участь у студії акторської майстерності позитивно вплине на формування виразного мовлення, розширення словникового запасу. Відвідувачі занять отримають свободу спілкування, віру в себе, а також гарних друзів.

А ще Ваші діти матимете можливість навчитися грати в одну з найцікавіших інтелектуальних настільних ігор, яка розвиває творчу особистість, – шахи. Ця гра, яку не випадково ще називають «королівською», має стародавнє походження: вона була відома ще  в 3-му—4-му тисячоліттях до н. е. Для дітей шахи мають виховне значення: у першу чергу, вони розвивають логіку, пам’ять, увагу, учать самостійно приймати рішення, долати перешкоди, розвивають творче мислення. Недаремно учені дуже часто використовують шахи як модель для наукових розробок у психології та педагогіці, а також для створення штучного інтелекту.

MazeЛаб