Зворотній зв'язок

Задайте свої питання по телефону:


+380 99 795 55 73

+380 73 402 62 02
Мій MazeЛаб


Запам'ятати мене

+380 99 795 55 73

+380 73 402 62 02

ОКРЕМА ПОЛИЧКА

MazeЛаб пропонує окремі короткострокові події та програми за виявленим інтересом, як-от: тренінги особистого розвитку для підлітків та молоді, лекції з культури, живопису, історії, серії психологічних лекцій з виховання дітей, творчі інсценізовані заходи для дітей різного віку, веселі вікенди. Слухаючи лекції з питань української та зарубіжної культури, живопису, у Вас з’явиться бажання змінити світ та себе на краще за законами краси, сформується відчуття прекрасного, Ви навчитеся розрізняти стилі та напрями живопису та архітектури, ознайомитеся з культурними епохами античності, Відродження, Середньовіччя, з’ясуєте  закономірності світового культурного процесу, а також пізнаєте духовні надбання культури українців, закономірності її формування та основні етапи історичного розвитку. Якщо Ви хочете виховати творчу особистість, розвинути творчі здібності дитини, ініціативність, сформувати в неї творчий підхід до всього, розвинути вміння висловлювати свою думку, керувати емоціями, здатність логічно обґрунтовувати  свою позицію, приймати рішення, а також змогу працювати в команді, вирішувати свої та чужі проблеми, Вам допоможуть наші психологічні лекції з виховання дітей.

Якщо ж Ви захочете допомогти дитині обрати  орієнтир майбутньої кар’єри, базуючись на своїх можливостях, потенціалі та талантах, ознайомити її із світом професій, зовнішніми та внутрішніми критеріями вибору фаху, проаналізувати ринок праці та як поставити перед собою мету, що приведе до успіху, також завітайте до нас. Наші програми розраховані на тих, хто прагне знайти собі до вподоби професію на майбутнє, отримати мотивацію до навчання, стати більш організованою людиною, навчитися планувати, ставити цілі, визначати пріоритети у своєму житті, ефективно використовувати свій час, зважено обирати та брати відповідальність за свої рішення. Таким чином, Ви зможете обрати курси, які вас найбільше цікавлять, та спробувати зайнятися самоосвітою.

Нам теж подобається вчитися й розвивати себе та своїх дітей. Отже, якщо Ви чимось цікавитеся і це буде корисно іншим, запитайте нас, а ми докладемо всіх зусиль і знайдемо аудиторію людей, які поділяють наші з Вами погляди, та організуємо подію. Запрошуємо також прийти до нас переглянути улюблені фільми чи серіали мовою оригіналу, а також мультфільми. Ми створимо для перегляду затишну атмосферу та комфортні умови. Якщо ж Вам потрібно  відсвяткувати день народження дитини, провести тренінги, семінари чи лекції, то MazeЛаб також Вам у цьому допоможе: Ви можете в нас орендувати кімнату чи приміщення з проектором або інтерактивною дошкою.

MazeЛаб