Зворотній зв'язок

Задайте свої питання по телефону:


+380 99 795 55 73

+380 73 402 62 02
Мій MazeЛаб


Запам'ятати мене

+380 99 795 55 73

+380 73 402 62 02

MazeЛаб

SMARTЛАБ

Що таке SmartЛаб? SmartЛаб – це цікава програма підготовки до школи ІгроЛаб, літня програма підготовки до школи та групові заняття з логопедом. Варто спробувати!

Хто з батьків майбутніх першокласників не замислюється над тим, як складеться у дітей з навчанням у школі? Чи легко все даватиметься дитині, чи одразу налагодяться стосунки з учителем та однокласниками? Над чим варто попрацювати заздалегідь, на чому зосередитися, щоб діти почувалися впевнено та вірили в свої сили? І тут на допомогу вам прийде лабораторія ІгроЛаб – вільний простір для дітей -, що пропонує навчальну програму підготовки до школи.

Програма підготовки до школи включає:

До неї входять заняття для дітей 4-5, 5-6 років з логіки, математики, мислення, мовлення, графомоторики, малювання та творчості, які направлені на розвиток дитячих здібностей, що стануть у подальшому основою для удосконалення навичок з читання, лічби та підготують дитину до школи. Для дітей, які вже зробили перші кроки у навчанні, ми запропонуємо не лише удосконалити та поглибити набуті знання та навички, а й пізнати нове!

Не менш цікавою буде інтенсивна літня програма підготовки до школи, на яку ви можете зареєструвати дитину на червень, липень, або серпень. Нудьгувати не будемо!

Логоритміка

Заняття ж з логоритміки направлені на розвиток уваги, слухове сприйняття, орієнтування в просторі, а також на корекцію мовленнєвих порушень, адже відомо, що дитина розвивається в рухах. Методика ритмічного виховання бере свій початок у країнах Європи на початку ХХ століття. Логоритміка – це низка вправ, завдань, ігор, що поєднує в собі музику й рухи, музику й слово, слово й рухи, що сприяє удосконаленню загальної моторики.

 

MazeЛаб