Щоденник MazeЛаб 08.10.18 – 14.10.18

Цього тижня в MazeЛаб було неабияк весело і ось чому:
1. Дітлахи з Ігролабу цього тижня вивчали таку ніби просту, але дуже цікаву тему “Я такий, який я є”. Емоції, гігієна, хобі – про все поговорили, всі таночки станцювали, а ще які чудові поробки зробили! Обов’язкове перегляньте в фото нижче.
2. МazeЛаб пережив навалу тортиків та овечок з Карпат. І все це завдяки дітлахам з художньої студії. Як це було, дивіться фото нижче.
3. Переконалися вкотре, що вивчення англійської може бути цікавим, пізнавальним та веселим. Чому? Адже наш викладач Олена знає, як зацікавити і найменших, і старших дітей.
4. Заняття з акторської майстерності мають одну відмінну рису: вони стабільно настільки цікаві і несхожі на інші активності, що діти не хочуть йти після них додому:) Подивіться лише, як вони вивчали цього тижня міміку! Це щось неймовірне!

За навчанням та розвагами ми й не помітили, як минув цей тиждень. До речі, ви не забули, що в понеділок, 15 жовтня, в MazeЛаб вихідний?
Але 16 жовтня ми чекаємо кожного на заняттях по попередньому розкладу, аби вже наступного тижня нам було, що вам розповісти в нашому щоденнику.

А поки не забувайте долучитися до наших сторінок в соціальних мережах, де ми ділимося нашим повсякденним життям та різними корисними цікавинками для батьків.

Фейсбук – https://www.facebook.com/mazelab.com.ua/

Інстаграм – https://www.instagram.com/mazelab/

Arrow
Arrow
Творчий процес
ArrowArrow
Slider