Розвиваючі заняття для дітей 6 років

Заняття, які розвівають дитину

6 років – переломний в житті більшості дітей період, адже це час, коли вони набувають статус школяра. Дитячі ігри та обідній сон змінюються на уроки за партами і перерви по дзвінку, а вдома на них чекають не лише ігри, а й домашнє завдання. Педагоги називають цей період в житті дитини вторинною соціалізацією. Починається тривалий процес набуття не лише нових знань, а й досвіду перебування в колективі та комунікаційних навичок. Як допомогти і не нашкодити дитині? Як зацікавити її навчанням? В нагоді стануть розвиваючі заняття.

Які розвиваючі заняття зацікавлять дитину 6 років?

Вільний простір для розумного дозвілля дітей та дорослих MazeЛаб пропонує такі варіанти занять для дітей цього віку:

  • Художня студія;

Завдяки малюванню діти збагачують свою уяву, розвивають фантазію та вчаться показувати відображення свого внутрішнього світу на папері.

  • Вмійколаб;

Дитина не хоче обмежувати свій інструментарій лише фарбами та пензликами? Тоді вам точно підійдуть заняття у Вмійколабі. На цих заняттях діти виготовляють поробки з найрізноманітніших матеріалів (тканина, природні матеріали, бісер, нитки, папір, тощо).

  • Шаховий клуб;

Для тих, хто бажає прищепити дитині любов до математики та логічних задач, слід звернути увагу на гру в шахи. В MazeЛаб існує декілька груп у шаховому клубі, в яких, зважаючи на вік дітей, проводяться заняття, на яких діти опановують теорію гри в шахи та закріплюють її на практиці.

  • Акторська майстерність;

Спробували всі можливі види танців та спортивних секцій, але не знайшли те, що до вподоби вашій неймовірно активній дитині? В такому раз радимо звернути увагу на заняття з акторської майстерності, якими захоплюються не лише суперактивні дітлахи, а й надто сором’язливі. Чому? Завдяки вправам під керівництвом професіональної акторки та педагога діти зуміють навчитися знімати напруження й тривогу та контролювати свої емоції, розвиваючи водночас образну пам’ять та творче мислення.

  • ENGLISH WEEKEND FOR KIDS;

Особливість вивчення англійської в MazeЛаб полягає в тому, що під час занять діти перебувають в тому ж середовищі, що й зазвичай: вони граються, спілкуються та досліджують навколишній світ. Але все це разом з викладачем, розмовляючи англійською та з використанням інтерактивної дошки.