Зворотній зв'язок

Задайте свої питання по телефону:


+380 99 795 55 73

+380 73 402 62 02
Мій MazeЛаб


Запам'ятати мене

+380 99 795 55 73

+380 73 402 62 02

MazeЛаб

ІГРОЛАБ

В MazeЛаб у ранковий час або протягом дня ваша дитина може провести час у просторі для дітей у чудовій атмосфері ігор та розваг чи за розповіддю про цікавинки у колі своїх ровесників.

Запрошуємо дітей 4-6 років!

Чи цікаво вашій дитині проводити час тільки з вами? Чи є у вашого хлопчика чи дівчинки друзі, чи просто інші знайомі ровесники, з якими було б цікаво знайомитися, гратися? Чи цікаві в дитини іграшки? Головоломки? Конструктори? А якщо вони вже набридли, а нових немає? Чи є можливість з кимось пограти у нову гру чи позмагатись у конкурсі і виграти приз? А можливо навіть просто провести час розумно, а не байдикувати, коли вдома всі дорослі зайняті іншими справами?

Усе це можливо у нашому просторі для дітей, коли ваша дитина під наглядом вихователя може провести час у чудовій атмосфері ігор та розваг чи за розповіддю про цікавинки у колі своїх ровесників. І нехай час промайне швидко, але ж недарма – адже малюк матиме змогу удосконалити найпростіші навички спілкування, дізнатися про щось нове, а головне – провести час весело, розумно і цікаво.

MazeЛаб