Зворотній зв'язок

Задайте свої питання по телефону:


+380 99 795 55 73

+380 73 402 62 02
Мій MazeЛаб


Запам'ятати мене

+380 99 795 55 73

+380 73 402 62 02

Наша команда

 
 

Наша команда

MazeЛаб відповідально підходить до питання відбору викладачів центру. Наша викладацька команда – це перш за все однодумці, які поділяють цінності і принципи роботи MazeЛаб:

 • навчання через гру;
 • навчання тому, що безпосередньо пов’язано з реальним життям та оточенням дитини;
 • навчання – це цікаво і весело.

Всі викладачі команди MazeЛаб є визнаними професіоналами в своїй справі. Саме тому, якщо у вас є питання з приводу освіти, виховання, навчального процесу, наші фахівці в рамках своєї компетенції нададуть вам необхідну консультацію. Скористайтеся цією можливістю, напишіть запитання у спеціальній формі – ми не забаримось із відповіддю – https://goo.gl/forms/KxWISIfd9OjWE8j32.

Чому ми пишаємося нашими викладачами?

  • Заняття шахового клубу проводить кандидат в майстри спорту, призер Всеукраїнських змагань під егідою Міжнародною Федерації шахів та автор власної навчальної методики гри в шахи для дітей від 5 років Володимир Кундря. Особливістю цієї авторської методики є врахування специфіки навчального процесу для дітей від 5 років та для школярів 1-3 класів. Окрім того, ця методика враховує відповідний особистий рівень володіння грою в шахи (перший чи другий рік навчання). Замало часу, щоб пограти з сином чи дочкою у шахи? Приводьте їх до нас. Невдовзі вони виграватимуть у вас всі партії!

  • Завдяки 15-річному досвіду викладач англійської мови для дітей Олена Нерода розробила власний курс, в основі якого принцип «навчання шляхом того, що люблять діти – тобто у грі». Олена має Міжнародний сертифікат з англійської мови (2017 р.) На заняттях Олени діти не помічають як оволодівають англійською, тому що вона це робить природньо, невимушено і легко.

  • Викладач з акторської майстерності Ірина Настенко-Корченова – автор власної програми, в якій поєднуються тренінги, ігри, вправи з розвитку мовлення, тіла, слуху, емоційного інтелекту, уяви, уваги, творчого мислення, артистичності, сценічної розкутості. Ірина має не тільки театральну, а й педагогічну освіту. Вона постійно розвивається та працює як режисер, актриса та сценарист. На театралізовані свята, які влаштовує Ірина для нашої дітлашні потрапити важко, адже всі вже знають, як весело, пізнавально і цікаво побувати в ролі справжнього актора.

  • Очільниця художньої студії Дарина Котляренко закінчила Київський Державний інститут декоративно-прикладного мистецтва імені М. Бойчука за спеціальністю «Художник-монументаліст», а також пройшла курс «Ілюстрація. Основи» у відомій за межами України київській школі Projector. З 2011 року Дарина працює у цій сфері як педагог. На заняттях Дарини діти забувають про капризи і образи, вони поринають у мистецький світ і з подивом спостерігають як на їх полотнах з’являються чарівні образи, створені власними руками.

  • Вихователь-дефектолог Анастасія Томашук – випускниця факультету корекційної педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені П. М. Драгоманова за спеціальністю «Логопедія». Настя – душа нашого Ігролабу, вона щоденно водить дітлахів хитромудрими стежками захопливого пізнавального процесу та надихає їх відкривати у собі ще незнані таланти.

  • Модератор підліткових занять та сезонних програм Анастасія Паламарчук знає не тільки як знайти спільну мову з найменшими відвідувачами центру, а й як зацікавити підлітків. Анастасія отримала ступінь магістра за фахом «Соціальна робота» в Київському університеті імені Бориса Грінченка і нині має вже більше 5 років досвіду роботи з дітьми й підлітками. Ніхто так не вміє зрозуміти підлітка як Анастасія. Вона справжній мастак у спілкуванні з ними, не дарма її улюблені програми – літні табори та курси з лідерства і комунікації саме для підлітків.

Крім того, ми співпрацюємо з іншими професійними консультантами і фахівцями, до яких ви можете записатися на індивідуальне заняття. Зокрема, в MazeЛаб можливо:

 • записатися до логопеда;
 • записатися до дитячого психолога;
 • записатися до коуча;
 • записатися до репетитора з математики;
 • записатися до репетитора з української мови.