Лідерство для підлітків: що це, навіщо і як розвинути?

Тренінг лідерства

Сьогодення диктує нові тенденції розвитку ринку праці. Вивчитися раз і на все життя вже мало, потрібно постійно вдосконалювати свої вміння і слідкувати за новинами. Крім того, на передній план виходять так звані soft skills – неспеціалізовані навички, які є загальними для будь-яких сфер діяльності.

Однією із подібних навичок є лідерство. В чому воно полягає? Перш за все слід зрозуміти, що поняття лідер не тотожне поняттю егоїст, як часто прийнято вважати. Лідер – це той, хто не боїться мати свою думку, відмінну від суспільної, той, хто здатний до створення чогось нового та роботи в команді. Саме тому команда MazeЛаб, усвідомлюючи важливість такої навички для майбутнього сьогоднішніх підлітків, розробила спеціальну програму – тренінг для підлітків “Лідерство та активна життєва позиція”.

Детальніше про тренінг

Тренінг налічує 8 тематичних занять, кожне з яких триває 2 години. Чим він корисний кожному учаснику?

  1. Розкриває особистісний потенціал.
  2. Формує вірне уявлення про те, що таке лідерство.
  3. Надає можливість усвідомити та проявити свої сильні сторони.
  4. Розвиває здатність до цілепокладання та групової взаємодії.
  5. Сприяє розумінню лідерства як важливої складової життєвого самовизначення кожної особистості.

Ви можете запропонувати відвідати тренінг вашій дитині разом з друзями або ж озвучити таку пропозицію в класі і залучити однокласників.

Тренінг проводиться за запитом в індивідуально узгодженому графіку. Для отримання деталей та запису звертайтеся за телефоном +3800734026202, +380997955573 або завітайте до нас за адресою м. Київ, вул. Львівська, 17 (ст.м. Житомирська).