Зворотній зв'язок

Задайте свої питання по телефону:


+380 99 795 55 73

+380 73 402 62 02
Мій MazeЛаб


Запам'ятати мене

+380 99 795 55 73

+380 73 402 62 02

“LEARN&USE” ДЛЯ ДІТЕЙ 7-15 РОКІВ

Переконані, що не знати англійської у наш час це так само як не мати доступу до інтернету?

Ми погоджуємось.

Пригадуєте  своє дитинство і нудні уроки англійської з навічно закарбованим у пам’яті  «Who is on duty today?”  і півсвідомо здригаєтесь?

Ми теж.

Однак,  we did our homework! (що значить, ми не зупинилися на досягнутому і добре попрацювали аби вирішити як вивчення англійської зробити навпаки цікавим).

Тепер ми маємо чим похвалитися і, власне, розпочинаємо набір у дитячі групи на кілька новостворених у MazeЛаб програм з вивчення англійської, які наша дітвора сприйме з захопленням.

“LEARN&USE”

Набираємо вікові групи 7-8, 9-10, 10-11, 11-13, 13-15 років.

First come first served basis! (за перекладом телефонуйте за тел. 0734026202, 0997955573 до MazeЛаб!)

Програма цікава тим, що допоможе не тільки вивчати англійську мову, але й сприятиме розкритися дитині як самостійній особистості, оскільки поєднує удосконалення мовних навичок і розвиток особистих навичок, як-от, самовизначення, самоконтролю, вміння аналізувати  ситуацію, висловлювати власну думку, дослухатися до співрозмовника і правильно спілкуватися. Ми впевнені, що програма надихне до постійного саморозвитку.

Структура програми: Програма побудована за 4 напрямками:

1) I Am Curious  /  «Я допитливий»

В учасників буде можливість поміркувати, висловити свою думку і припущення про причини і наслідки в рамках заданої темі, провести експеримент і переконатися в правдивості чи хибності результатів на практиці і обговорити їх з ровесниками.

2) Use of medicine / «Користь медицини»

Учасники отримають навички і інформацію про надання першої допомоги, дізнаються про профілактику захворювань, про небезпеку деяких препаратів, про будову організму і багато інших корисних речей.

3) The Art of Presentation / «Майстерність оратора»

Не варто триматися осторонь від своїх ровесників, яким набагато краще все вдається, уникати спілкування, де можуть розкритикувати. Учасники  нашого курсу не боятимуться  поразки, оскільки удосконалять навички самоконтролю і самовираження, стануть впевненими і отримають задоволення від спілкування з ровесниками англійською!

4) Shooting Time / “Камера! Мотор!»

Заняття присвячене створенню сценарію «фільму», акторській грі і зйомці. Погодьтеся, що це класно!

! Важлива примітка для батьків:

Контроль якості: в кінці кожного уроку ви отримаєте фото-звіт чи коротке відео.

Розклад: субота  о 18:00 год.

Тривалість: 120 хв.

Вартість: 900 грн./міс. (абонемент на 4 заняття), або 250 грн. одноразово.

Чекаємо на Ваших дітей!

Шукайте найсвіжіші фотозвіти на нашій сторінці у Facebook https://www.facebook.com/mazelab.com.ua/

 

Інформація про викладача:

  «Моя мета- Ваш і мій легкий якісний розвиток. І ця мрія має усі шанси для здійснення. Знання – це ресурс. Наше завдання, як педагогів, – зробити його смачним і легко доступним. А Ваше – дозволити нам це».

 

Маргарита Пойдин – лінгвіст, педагог, фахівець в таких сферах, як медицина (на базі ПКМК), психологія (на базі НПУ ім.Драгоманова) педагогіка (на базі НПУ ім.Драгоманова), філологія   (КНЛУ).

 

 

MazeЛаб
MazeЛаб
MazeЛаб
MazeЛаб
MazeЛаб
MazeЛаб