Зворотній зв'язок

Задайте свої питання по телефону:


+380 99 795 55 73

+380 73 402 62 02
Мій MazeЛаб


Запам'ятати мене

+380 99 795 55 73

+380 73 402 62 02

“ENGLISH SELF-TIME” ДЛЯ МОЛОДІ ТА ДОРОСЛИХ

Запрошуємо на курс “English Self-Time” (Save time for self-development while mastering English) для молоді та дорослих!

Нарікаєте, що немає часу на підтримання здобутого рівня англійської і дедалі важче пригадати  прості слова чи вирази, які нещодавно виринали з пам’яті наче самі собою? Обмаль розмовної практики? Давненько були за кордоном -😊? Чи застрягли у вирі бізнесу, буденних справ, хатньої роботи… і ніяк вивільнити час на власний розвиток, на інвестицію в самого себе?

Ми спробували креативно підійти до цієї дилеми і знайшли спосіб як вам допомогти в пошуку відповідей на питання, пов’язані з досягненням особистих цілей, прийняттям доцільних рішень, самоорганізацією і ефективним спілкуванням. Ми просто зробимо це, спілкуючись англійською! І поєднаємо корисне (тобто здобудемо деякі важливі особистісні навички) і з задоволенням (адже мати змогу надолужити знання англійської у цікавій атмосфері – це просто FUNтастично!)

Вам не доведеться довгими вечорами просиджувати на заняттях декілька разів на тиждень, тому що наш курс короткий і зручний, тільки 4 уроки, але за різними темами. Сподобається і захочете продовжити? Можна обрати ще один чи кілька циклів з 4 занять.  Теми за напрямками не повторюються.

Структура курсу:

Ми пропонуємо 4 заняття на місяць, (щоразу нових кожного місяця), які з першого разу наповнять ваші запаси корисного досвіду і позитиву. Початок кожного заняття буде насичений відповідним граматичним та лексичним матеріалом, а решта заняття – суцільний інтерактив, мета якого набути якомога більше розмовної практики.

Зміст занять:

  • «Ділова англійська» (Business English)

Практикуємо навички ділового конструктивного спілкування. Знайомимося з правилами бізнес – тону, відповідної лексики, термінології стосовно ведення переговорів,  заключення договорів, телефонного та прямого спілкування. І, звичайно, без славнозвісного англійського гумору не обійдемося.

  • «Трохи коучингу» (A Bit of Coaching)

Вчимося застосовувати перевірені техніки у вирізненні власних бажань від нав’язаних. Згадуємо чого прагли досягти у минулому і чому це іноді не вдається. Складаємо план дій і спосіб контролю його виконання власне нами. Допомагаємо собі розкривати власний потенціал і зосередитися на досягнення особистих цілей. І все це англійською! Уявляєте?

  • «Ораторське мистецтво» (Presentation Skills)

Навчаємося навичкам самоконтролю. Практикуємо висловлювати свої думки чітко, змістовно, ефектно, спонукаємо співрозмовника дослухатись до нашої думки, вивчаємо техніки як конструктивно підтримувати діалог. Погодьтеся, що і рідною мовою це нелегко. А ми цього доб’ємося англійською! (Ви ж, мабуть, мрієте переконати свого іноземного партнера?)

  • «Оздоровчий «лікбез» (Use of Medicine)

Пізнаємо сучасний світ, а чи варто ознайомитися з людським тілом, потребами вести здоровий спосіб життя? Як перевіряти чи безпечні препарати, які вживаємо? Чи замінять штучні косметичні засоби природні? Що нам рекламують і як ці речовини впливають на нас? Тож, подискутуємо про це (завважте, англійською!)

 

Розклад: субота 16.00; неділя (друга половина дня)

Тривалість: 120 хв.

Вартість: 900 грн./міс. (абонемент на 4 заняття), або 250 грн. одноразово.

Інформація про викладача:

  «Моя мета- Ваш і мій легкий якісний розвиток. І ця мрія має усі шанси для здійснення. Знання – це ресурс. Наше завдання, як педагогів, – зробити його смачним і легко доступним. А Ваше – дозволити нам це».

 

Маргарита Пойдин – лінгвіст, педагог, фахівець в таких сферах, як медицина (на базі ПКМК), психологія (на базі НПУ ім.Драгоманова) педагогіка (на базі НПУ ім.Драгоманова), філологія   (КНЛУ).