Зворотній зв'язок

Задайте свої питання по телефону:


+380 99 795 55 73

+380 73 402 62 02
Мій MazeЛаб


Запам'ятати мене

+380 99 795 55 73

+380 73 402 62 02

МОВНИЙ ПРОСТІР

Мова — це не просто спосіб спілкування, а щось більш значуще. Мова — це всі глибинні пласти духовного життя народу, його історична пам’ять, найцінніше надбання віків, мова — це ще й музика, мелодика, барви буття, сучасна художня, інтелектуальна і мисленнєва діяльність народу (О. Гончар)

Мова – основний засіб спілкування людини. Гарні знання мови сприяють творчому зростанню її як особистості, формуванню національного менталітету громадянина. Володіння мовою свідчить про рівень грамотності і може служити переконливим доказом рівня освіти, тим самим допоможе Вам справити очікуване враження на когось, грамотно й коректно спілкуватися із співбесідником з дотриманням літературних норм, скласти на максимальний бал міжнародний іспит чи ЗНО або успішно пройти співбесіду при прийнятті роботу. Чому б не викроїти кілька годин на тиждень на вивчення або ж удосконалення знань рідної чи іноземної мови? І чи не найкраще розпочати вивчення іноземної мови в ранньому віці, коли дитина сприймає все нове з цікавістю й легкістю.

Для тих, хто відчуває потребу в розмовній практиці, актуальним  стане відвідання розмовних та читацьких клубів, перегляд художніх та мультиплікаційних фільмів з наступним їх обговоренням.  Слухачі Мовного простору матимуть змогу  брати участь у дискусіях та бесідах на суспільно-політичні, соціально-культурні та професійні теми. Тим же, хто бажає навчитися логічно, гарно та структуровано писати,  пропонуємо заняття з написання творів, відгуків, звітів. Ті ж, хто хоче  підвищити рівень своїх знань у діловій сфері, зможуть оволодіти навичками складання, написання та оформлення ділових документів з обраної спеціальності, поліпшити свою мовну культуру та загальну професійну ерудицію, а також навчаться користуватися засобами мови під час створення документації з дотриманням етикету ділового спілкування.

Слухачам, які  прагнуть удосконалити навички сприйняття іноземної мови на слух, стануть у пригоді заняття з аудіювання та фонетики, а ті, хто хоче вміти швидко аналізувати прочитане, знаходити достовірну інформацію, матимуть прекрасну нагоду заглибитися в курс удосконалення навичок з розуміння текстів. Фокус на вивчення саме того матеріалу, який на даний момент для вас є складним, та удосконалення власне тих навичок, яких у даний час бракує, – найкращий спосіб на шляху оволодіння наступним рівнем мови, оскільки вільне, досконале володіння мовою неможливе без знання її системи, структури, морфологічних та синтаксичних закономірностей, орфоепічних, акцентуаційних, орфографічних та пунктуаційних норм.

А от процес знайомства дитини з мовою, як і бажання вивчати її серйозно і глибоко, є надзвичайно захоплюючим та природним, якщо навчання сприймається як гра, розвага чи улюблена історія, адже, як писав відомий український педагог Костянтин Ушинський,  коли дитина опановує  мову, вона «засвоює не самі тільки слова, їх сполучення та видозміни, але безліч понять, поглядів на речі, велику кількість думок, почуттів, художніх образів, логіку і філософію мови». Саме таким бачимо процес навчання й ми у нашому Мовному просторі, де і діти, і дорослі мають змогу вивчати українську та англійську мови з досвідченими викладачами.

MazeЛаб