Зворотній зв'язок

Задайте свої питання по телефону:


+380 99 795 55 73

+380 73 402 62 02
Мій MazeЛаб


Запам'ятати мене

+380 99 795 55 73

+380 73 402 62 02

ЕКСПЕРТЛАБ

Ви школяр і відстали від шкільної програми та маєте нагальну потребу підтягти  свої знання з таких навчальних предметів, як: математика, українська чи англійська мови? А може, Вас приваблюють інші дисципліни, Вам цікаві інші заняття чи студії і водночас не зайвим було б наздогнати навчальний матеріал, хочеться розумно побудувати графік занять після школи й не долати великі відстані містом, гаючи час на переїзди? Скористайтеся послугами MazeЛаб: ми підшукаємо для Вас індивідуальних репетиторів і зробимо розклад так, щоб ви мали змогу найрозумніше розпорядитися своїм вільним часом.

Якщо ж Ви помітили, що у Вашої дитини є проблеми з мовленням, якщо у неї виникли мовленнєві відхилення і варто «бити на сполох», Вам у пригоді стануть індивідуальні заняття з логопедом. Адже відомо, що чим раніше Ви звернете увагу на дефекти мовлення, тим кращий результат отримаєте з їх ліквідації. Наш спеціаліст проконсультує Вас, надасть важливі поради, як діяти в цій ситуації, а також застосує найдоцільнішу тактику корекції мовлення. Фахівець оцінить у дитини розвиток пам’яті, уваги, її пізнавальні здібності, кругозір, а також визначить загальне мислення.

А що цікавого у цій рубриці дорослим? Дорослим відвідувачам MazeЛаб пропонує консультації дитячого психолога та індивідуальні заняття з англійської та української мов. Якщо Ви володієте певним рівнем розмовної української мови, але необхідно в короткі терміни удосконалити  рівень своїх знань у діловій сфері, Вам у пригоді стануть індивідуальні заняття з української мови, у процесі яких Ви поліпшите навички усного й писемного спілкування для навчання, роботи чи щоденного використання, удосконалите  мовні норми, використання яких сприяє побудові правильного та змістовного мовлення як в усній, так і в писемній формах. Практичні заняття також будуть корисними для тих, у кого виникають труднощі в писемному спілкуванні та хто бажає почувати себе впевнено під час співбесіди при прийомі на роботу, а також для студентів, які працюють та навчаються.

Навчаючись на практичних заняттях з іноземної мови, які проходять у ході живого спілкування з носієм мови, Ви опануєте розмовну англійську мову, удосконалите мовленнєві навички, навички спілкування, поліпшите свою вимову, розширите словниковий запас, отримаєте ґрунтовну граматичну базу.

Якщо вам потрібна консультація дитячого психолога, тоді ми теж пропонуємо завітати до нас, а наш фахівець, враховуючи психологічні та вікові особливості дитини, допоможе вирішити Вашу проблему: проведе індивідуальні заняття, використовуючи найефективніші методи роботи з дітьми.

MazeЛаб