Зворотній зв'язок

Задайте свої питання по телефону:


+380 99 795 55 73

+380 73 402 62 02
Мій MazeЛаб


Запам'ятати мене

+380 99 795 55 73

+380 73 402 62 02

MazeЛаб

ВМІЙКОЛАБ

Запрошуємо дітей віком від 5 років на творчі заняття, заняття з малювання, різноманітні майстер-класи та мистецькі курси!

А чи знаєте Ви, що маленькі пальчики дитини, які так ніжно притискаються до ваших дорослих долонь, здатні творити чудо? А чому б не дати дитині можливість самій віднайти свої таланти і спробувати зайнятися тим, що їй до душі? Адже у житті кожної людини особливу роль відіграє творче мислення, яке полягає в оригінальності та незвичності висловлюваних ідей, прагненні до  новизни у вирішенні різноманітних проблем, а також у здатності бачити предмети під новим кутом зору. Формувати творче мислення потрібно із самого дитинства, оскільки діти, якими батьки не займаються і яким не приділяють значної уваги, у майбутньому можуть втратити талант фантазувати, їм не притаманна зацікавленість у творчому процесі, вони перестають раціонально мислити.

Творчий потенціал дитини безмежний – його варто лише відкрити. Мистецтво є якнайкращим засобом відкриття творчого потенціалу людини. Розвинути творчі здібності дитини та вдосконалити її креативне мислення допоможуть такі методи, як малювання, ліплення з пластиліну, різноманітні вироби з картону, паперу,  які допомагають тренувати в малюків дрібну моторику, розвивають фантазію,  удосконалюють координацію рухів, навчають поєднувати різноманітні кольори, сприяють розвитку мовлення. Саме тому велике значення в розвитку дитячої творчості має правильне керівництво з боку дорослих, які повинні прагнути сформувати в дітей такі  розумові операції, як: узагальнення,  аналіз, синтез, абстрагування, порівняння.

Одним з найважливіших показників інтелектуального рівня дитини – є рівень розвитку дрібної моторики. У дитини, у якої високий рівень розвитку дрібної моторики, розвинуте логічне мислення, зв’язне мовлення, пам’ять, увага. Саме тому починати роботу з розвитку дрібної моторики в дитини батькам потрібно з раннього дитинства, і проводитися вона повинна регулярно. А допоможуть у цьому найбільш ефективні, на думку психологів та педагогів, способи розвитку дрібної моторики: ліплення, сюжетно-рольові ігри з дрібними предметами – мозаїка, пальчикові ігри, кубики, пірамідки, складанки, шахи, конструктори і т. ін., які допомагають дитині творчо самовиразитися, розвивають уважність, кмітливість, логічне мислення, поліпшують гнучкість та рухливість рук, що автоматично призводить до поліпшення та вдосконалення її мови. Головне, щоб матеріал був яскравим та різноманітним, і тоді діти отримають задоволення та нові і яскраві враження не лише від результату, а й від усього процесу. Адже, як зауважив відомий український педагог Костянтин Ушинський,  «дуже важливо, щоб мислення учнів ґрунтувалося на дослідженні, пошуках, щоб усвідомленню наукової істини передувало нагромадження, аналіз, зіставлення і порівняння фактів». А ще це – чудовий спосіб проведення вільного часу в колі друзів.

А в чому, власне, талант Вашої дитини? Як дізнатися про це? Що для цього потрібно зробити? А чи замислювалися Ви, наскільки талант великий у Вашої дитини? Завітайте до нас та шукайте відповіді на ці запитання – саме з такою метою MazeЛаб запрошує дітей на різноманітні творчі заняття та майстер-класи!

MazeЛаб