Чим зацікавити 5-річну дитину?

Розвиваючі заняття для дітей

Центр розумного дозвілля MazeЛаб пропонує різні варіанти проведення часу з користю для дітей від 4 років та дорослих. У цій статті хочемо зупинитися на тому, що саме ми можемо запропонувати для дітлахів 5 років. Це особливий період в житті дитини, адже в найближчому майбутньому її чекає нова життєва сходинка – перший клас, нове оточення та нові знання. Як підготувати її до цих змін?

Які програми для 5-річних пропонує MazeЛаб?

  1. «Майбутнім школярам» – програма підготовки школярів до школи. Заняття проходять щосуботи. Протягом двох годин майбутні школярі вивчають математику, читання та логіку. Весь навчальний процес побудований на основі гри, Під час навчання діти активно працюють з інтерактивною дошкою.
  2. Акторська майстерність – програма, відвідавши перше заняття якої, діти хочуть повертатися знову і знову. А все тому, що, граючись та виконуючи завдання педагога, вони навчаються володіти своїм тілом, емоціями та розвивають творчу уяву.
  3. Вмійколаб – ідеальний варіант для тих, хто не хоче обмежуватися лише фарбами та мольбертом у своїй творчій уяві, адже на цій програмі діти працюють з найрізноманітнішими матеріалами, виготовляючи тематичні поробки.
  4. Шаховий клуб – саме те, що потрібно, якщо ви бажаєте, аби ваша дитина розвивала логічне мислення та математичні здібності. Особливістю програм занять шахового клубу в MazeЛаб є те, що кожна з груп враховує вікові особливості дітлахів. Так, наприклад, молодші групи спочатку опановують логіку гри в шахи в головоломках та логічних задачках, а вже потім переходять безпосередньо до техніки гри у шахи.