Зворотній зв'язок

Задайте свої питання по телефону:


+380 99 795 55 73

+380 73 402 62 02
Мій MazeЛаб


Запам'ятати мене

+380 99 795 55 73

+380 73 402 62 02

АРТЛАБ

Мистецтво — саме життя, і воно безсмертне.

Оскар Уайльд

Як хоч на мить зупинити стрімкий напружений ритм буденних клопотів, що поглинає всі наші думки, змушує бігти за часом без упину, призводячи до стресу, нервового збудження та перевтоми? У потоці шаленого темпу життя інколи варто збавити набрану швидкість, зробити невеличку паузу, перепочити, відновити сили, енергію, отримати позитивний заряд і далі йти вперед із задоволенням і радістю.

Кожна людина прагне до самореалізації, необхідною умовою якої є саморозвиток. Самоутвердження особистості відбувається протягом усього життя. І тут нам на допомогу приходить мистецтво, яке, будучи  однією з форм людської свідомості, відображає навколишню дійсність у конкретних чуттєвих образах, сприяє духовній гармонії людини. Воно допомагає краще пізнати навколишній світ та самих себе, формує в людини відчуття прекрасного, а також бажання змінювати світ та себе на краще за законами краси. Адже давно доведено, що розви­ток особистості органічно пов’яза­ний з її ставленням до мистецтва. На думку відомого англійського письменника, літературного критика і художника Девіда Герберта Лоуренса, «мистецтво виконує дві важливі функції. По-перше, воно відтворює емоційне життя. І потім воно стає джерелом уявлень про правду повсякденності». Тільки за допомогою мистецтва можна передати свої найкращі почуття, поділитися ними зі своїми близькими та друзями, побачити й відчути красу в повсякденному житті, сформувати художні смаки. Без мистецтва життя стає нудним, безбарвним та одноманітним, адже саме творчість вносить до життя людини ноти прекрасного. З усього різноманіття мистецтв людина вибирає для душі те, що їй найближче, адже творити прекрасне може кожен. Головне ж – це зрозуміти, яке з мистецтв подобається найбільше й упевнено йти до поставленої мети, а джерело свого натхнення можна зустріти в найнесподіванішому місці. Особливо приваблює одне з найдавніших видів художньої творчості – декоративно-прикладне мистецтво, твори якого поєднують естетичні та практичні якості і яке є невичерпним джерелом формування національної свідомості, а також художньо-естетичного мислення. Його головне завдання — зробити красивим  навколишнє  середовище людини, її побут.

MazeЛаб пропонує Вам таку зупинку в одній з наших творчих мистецьких лабораторій. У приємному та спокійному оточенні нашого центру Ви зможете на деякий час відволіктися від повсякденних справ на різноманітних творчих майстер-класах, стати митцем, творцем чи художником. Наші професіонали-фахівці таких мистецьких студій допоможуть зреалізувати талант кожного, охоче поділяться своїми уміннями та навичками. А якщо у Вас обмаль часу і Ви рідко спілкуєтеся зі своїми рідними чи знайомими, то такий час, проведений у нас з ними за улюбленим заняттям, запам’ятається Вам ще більше.

MazeЛаб