Зворотній зв'язок

Задайте свої питання по телефону:


+380 99 795 55 73

+380 73 402 62 02
Мій MazeЛаб


Запам'ятати мене

+380 99 795 55 73

+380 73 402 62 02

Цікаво про

Наші майстер-класи

Будиночок з полімерної глини

В неділю, 12 червня у MazeЛаб просторі відбувся майстер-клас, де діти ліпили з полімерної глини. Малята цікаво та приємно провели час в творчій атмосфері, ознайомилися з технікою ліплення і створили свій власний казковий будиночок.

МК з олійного живопису

13413521_1177811685573970_4124510290925729709_n

12 червня, ми спільно з GRANAT decor & art провели яскравий майстер-клас з олійного живопису. Наші безмежно талановиті та натхненні учасники доторкнулись до високого мистецтва та втілили в життя всі свої творчі фантазіїї.

Майстер-клас по миловарінню

Якщо вам здається, що ви не вмієте варити мило, ви помиляєтеся. Це проста і дуже захоплююча справа, яка під силу навіть дітям. Мило, яке ми варили сьогодні, було дуже різним – яскравим і темним, із скрабом і без, різної форми. І дуже ароматним.

Солодкий день у MazeЛаб!

MazeЛаб – це не тільки розумне дозвілля, а і дуже дуже смачне. Темою майстер-класу були солодощі з далекої Франції. Наші юні учасники дуже вміло справилися із завдання, за що і отримали солодкі подарунки.

Майстер-клас з малювання

Вчора в місцевому парку ми провели де-кілька майстер-класів з живопису для дітей 5-7 років. Малювали котика. Кожна дитина з задоволенням понесла додому свій малюнок!

Уявити і намалювати героя

У MazeЛаб малювання починається з того, що діти дивляться мультфільм, або уривок науково-популярного фільму на тему заняття, після чого поринають у процес креативу та у результаті несуть додому свій витвір.

Що ми робимо у ВмійкоЛаб

Мистецькі мандри

На Мистецьких Мандрівках ми відправилися у далекий Китай.

Дитячі спогади

Малюємо найяскравіші дитячі спогади!

Графічна техніка

Знайомимося з графічними техніками та створюємо власні гравюри.

Кошик з квітами

Найкращий подарунок – зроблений дитиною самостійно, це радість мамі, та впевненість дитині.

Розпис печива

Розпис печива – це не тільки творче заняття, а й допомога мамі в кулінарному мистецтві, особливо на свята!

Морська черепаха

Нам дуже подобається ліпити з полімерної глини. Саме тому ми створили чарівну морську черепашку.

Мистецькі мандри

А ви знаєте про Камарес? Наші діти знають!

Паперові ігри

Робимо іграшки з підручних матеріалів.

ВмійкоЛаб

На Вмійколаб діти  спілкуються та граються.

ВмійкоЛаб-територія креативу

На ВмійкоЛаб для дітей 5-8 років ми робимо яскраві браслети, осінню декорацію, справжнього монстрика та багато інших цікавинок! фотозвіт із місця подій!

ВмійкоЛаб-це цікаво та весело

ВмійкоЛаб – це місце, де діти створюють різні речи власноруч. Гарно та креативно! Кожна дитина відкриває для себе нові таланти та можливості.

Окрема поличка

Дитяче "Minions Party"

Ми організовуємоя яскраве та по-свправжньому цікаве свято як для дітей так і для дорослих. Дзвоніть нам і ми подаруємо вам тематичне свято на будь який смак.

Розважальні ігри в парку

Коли ми виходимо в  парк – це справжні розваги. Для дітей – аквагрим, аплікації та листівки, розфарбовки та повітряні кульки. Приєднуйтесь, слідкуйте в ФБ!

Вечірка School Party

Ми грали в настільні ігри, розмальовували печиво, пройшли багато розумних естафет і отримали корисні призи Чудовий заряд енергії та емоцій на цілий рік☺️

Вільний простір

Гра в Dixit

Гра в Dixit. Дуже захоппюють ці загадкові картки!
А які у вас асоціації зі словом “терпіння” або “очікування”? Приходьте до нас, пориньте в нашу атмосферу, розслабтесь та забудьте про все на деякий час!

Що ми робимо у SmartЛаб

Розвиваючі та творчі заняття для дітей 4-5 років

СмартЛаб – це творчі та розвиваючі заняття маленьких учнів. Ми вивчалємо геометричні фігури, тваринок, говорили про пори року, робили паперові вироби та прикраси. У нас задоволені і діти, і дорослі:)

Студії

Подорож до планети цікавої математики

До Планети цікавої математики злетів наш перший космічний корабель з юними мандрівниками. Подорож виявилася не тільки цікавою але й розважливою. Командир корабля розповів нам про магічні властивості чисел та математичні фокуси, за допомою яких можна легко розв’язати найскладніші рівняння.

Далекий близький космос для школярів

Діти завжди прагнуть пізнати незвідане. Сьогодні формуємо у малят уявлення про планети, зірки, сузір’я. Разом ми зробили макет Сонячної Системи, познайомилися з усіма планетами та пограли в цікаві космічно-математичні ігри. Ось такі цікаві та творчі проекти ми створюємо для дошкільнят.

ІгроЛаб -
вчимося граючи

ІгроЛаб - вчимося граючи

Склад числа. Це важко чи просто? Це точно цікаво!