Зворотній зв'язок

Задайте свої питання по телефону:


+380 99 795 55 73

+380 73 402 62 02
Мій MazeЛаб


Запам'ятати мене

+380 99 795 55 73

+380 73 402 62 02

Про нас

 

Через двадцять років ви більше шкодуватимете за тим, чого не зробили, аніж за тим, що зробили. Тож відкиньте сумніви. Залиште позаду тиху гавань, вперед з попутним вітром у мандрівку. Досліджуйте. Мрійте. Відкривайте.

Марк Твен

Ласкаво просимо в  MazeЛаб

MazeЛаб – це місце, де ви зможете корисно та цікаво провести свій вільний час. Власне, ми це називаємо розумним дозвіллям. Адже не секрет, що частенько ми марнуємо дорогоцінні хвилини, а то й години дозвілля, просиджуючи у соціальних мережах, або змагаючись з вигаданими або існуючими лише у віртуальному світі героями комп’ютерних ігор, чи прикипівши до вибраних навмання «фонових» програм на телеекранах. А навколо нас – прекрасний реальний світ, у якому наші рідні, близькі, друзі, цікаві люди, справжні розваги, та на них у нас чомусь не вистачає часу. Ми замикаємося на ключ і не бачимося з ними. Але ж саме через живе спілкування з людьми ми збагачуємо себе знаннями, розвиваємося, вдосконалюємо свої здібності, відчуваємо найбільшу цінність, подаровану нам – радість буття.

MazeЛаб – це альтернатива комп’ютерній залежності, замкнутості, одинокому існуванню, небажанню вчитися. Натомість, ми пропонуємо вам пізнавати реальне оточення, розвивати свій інтелектуальний та творчий потенціал, самовдосконалюватися, спілкуватися з ровесниками та однодумцями, відкривати нові знання і просто розважатися розумно. У нас ви знайдете заняття до душі: опануєте іноземну мову у групі ровесників чи окремо з репетитором, поділитесь власною думкою про прочитану книгу у читацькому клубі, познайомитесь з цікавими людьми, оволодієте навичками вільного спілкування іноземною мовою у розмовному клубі, переконаєтесь, що маєте неабиякі творчі здібності на заняттях з живопису і творчих майстер-класах, отримаєте позитивний емоційний заряд від перемог, граючи з друзями та ровесниками у настільні ігри, чи за обговоренням переглянутих кінофільмів.

Наш простір – для дошкільнят, школярів, підлітків , молоді, а також батьків, які люблять та цінують час, проведений разом з дітьми, заохочують їх потяг до знань власним прикладом і отримують задоволення від «зростання» з ними. Чи може бути кращий спосіб надихнути власну дитину на постійний розвиток? Чи існує щось важливіше понад щирий сміх наших дітей та радість і захоплення від їх досягнень?